Aktualności

Dodano: 2019-06-12 09:35:06 Kategoria: Aktualności

Konferencja „Czyste Powietrze dla Buska-Zdroju"

W dniu 5 czerwca 2019 roku w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbyła się Konferencja „Czyste Powietrze dla Buska-Zdroju”.O jakości powietrza w Busku-Zdroju można było dowiedzieć się między innymi od: przedstawiciela Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska oraz Polskiej Akademii Nauk.
Zrealizowane działania w zakresie poprawy jakości powietrza oraz plany na przyszłość zaprezentowali przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy w Busku- Zdroju.
Informację o możliwości uzyskania dotacji celowej na wymianę systemów grzewczych w celu ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza poprzez np. przyłączanie do sieci ciepłowniczej przekazali prelegenci Urzędu Miasta i Gminy w Busku- Zdroju oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
Konferencja odbyła się przy udziale Komunalnego Związku Ciepłownictwa „Ponidzie” w Busku-Zdroju. Nasz przedstawiciel zaprezentował jakiego rodzaju działania, o charakterze modernizacji urządzeń ciepłowniczych i edukacyjnym realizuje Związek.
Ciepło systemowe dostarczane przez KZC „Ponidzie” jest najlepszym sposobem na skuteczne zmniejszenie zjawiska Smogu.
Zapraszamy Wszystkich, nie korzystających z ciepła systemowego, tylko z innego sposobu ogrzewania, a chcących to zmienić, do współpracy.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
telefonicznie:  41 378 27 89
e-mailowo: sekretariat@kzcponidzie.pl
osobiście: w siedzibie KZC „Ponidzie” os. gen. W. Sikorskiego 42, Busko-Zdrój  w godz. 7.00 – 15.00

 

1.jpg 

 

IMG_7772.jpg

IMG_7787.jpg

IMG_7807.jpg

IMG_7839.jpg